WP Team – 40$ /y – 120$ lifetime

CPATT

Justyna Łaskowska

Justyna Łaskowska

Dyrektor CPATT UMK


+48 669 902 416
justyna.laskowska@umk.pl
Aleksandra Kalocinska-Szumska

Aleksandra Kalocińska-
Szumska

Brokerka Innowacji

+48 501 086 260
aleksandraszumska@umk.pl
dr Łukasz Wojtkowski

dr Łukasz Wojtkowski

Koordynator Copernicus Startup Labs UMK



Honorata Fajga-Zuranska

Honorata Fajga-Żurańska

Specjalistka ds. Inno4YUFE




Joanna Cywińska-Raczkowska

dr Joanna Cywińska-
Raczkowska

Specjalistka ds. YUFE WP5


j.cywinska@umk.pl
Barbara Gregorczyk

Barbara Gregorczyk

Brokerka Innowacji & Mentorka Copernicus Startup Labs

+48 516 461 407
b.gregorczyk@umk.pl
Michał Podczarski

Michał Podczarski

Broker Innowacji


+48 787 606 511
mpodczarski@umk.pl
Adrianna Czarnecka

Adrianna Czarnecka

Asystentka Dyrektorki Centrum


+48 723 435 688
aczarnecka@umk.pl
Mirosław Manelski

Mirosław Manelski

Mentor Copernicus Startup Labs



miroslaw.m@umk.pl
Justyna Sobecka

dr Justyna Sobecka

Specjalistka z uprawnieniami rzecznika patentowego


justyna.sobecka@umk.pl
dr Katarzyna Krupa-Lipinska

dr Katarzyna Krupa-Lipińska

Rzeczniczka patentowa


+48 451 170 814
rzecznik.patentowy@umk.pl
Viktoriia Kramnychna

Viktoriia Kramnychna

Karina Pokorska

Karina Pokorska

Doradczyni ds. księgowych i przedsiębiorczości


+ 48 669 902 414
karinap@umk.pl
dr Bertrand Dupont

dr Bertrand Dupont

Broker Innowacji

bertrand.dupont@cm.umk.pl

[table id=1 /]

[wptb id=8614]

Skip to content