INNOWACJE UMK

Przyszłość należy do wyobraźni - Albert Einstein

zespół Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii
OD IDEII DO GWIAZD

Każde działanie rozpoczyna się od pomysłu

Naszą misją jest rozwój nauki, wspieranie przedsiębiorczości akademickiej i udostępnianie innowacji powstałych na UMK. Wierzymy, że rzeczywistość można zmienić na lepszą.

Jesteś zainteresowany współpracą?

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Pomagamy przekształcać pomysły w realny biznes

TRANSFER
TECHNOLOGII

Rozpocznij wdrażanie swoich badań naukowych

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
AKADEMICKA

Weź udział w programach przygotowanych specjalnie dla Ciebie

OCHRONA
WŁASNOŚCI
INTELEKTUALNEJ

Zabezpiecz swój wynalazek, zanim zostanie on publicznie ujawniony

Wspieramy startupy na każdym etapie ich drogi

NASZ ZESPÓŁ

Poznaj osoby tworzące nasz zespół

Justyna Łaskowska

Justyna Łaskowska

Dyrektor CPATT UMK


+48 669 902 416
justyna.laskowska@umk.pl
Aleksandra Kalocinska-Szumska

Aleksandra Kalocińska-Szumska

Brokerka Innowacji


+48 501 086 260
aleksandraszumska@umk.pl
dr Łukasz Wojtkowski

dr Łukasz Wojtkowski

Koordynator Copernicus Startup Labs UMK


+48 504 068 644
l.wojtkowski@umk.pl
Honorata Fajga - Żurańska

Honorata Fajga-Żurańska

Specjalistka ds. Inno4YUFE



honoratafajga@umk.pl
Joanna Cywinska Raczkowska CPATT UMK scaled

dr Joanna Cywińska-Raczkowska

Specjalistka ds. YUFE WP5



j.cywinska@umk.pl
Barbara Gregorczyk

Barbara Gregorczyk

Brokerka Innowacji & Mentorka
Copernicus Startup Labs UMK

+48 516 461 407
b.gregorczyk@umk.pl
Michal Podczarski CPATT

Michał Podczarski

Broker Innowacji


+48 787 606 511
m.podczarski@umk.pl
Adrianna Czarnecka

Adrianna Czarnecka

Asystentka Dyrektorki Centrum


+48 723 435 688
aczarnecka@umk.pl
Mirosław Manelski

Mirosław Manelski

Mentor Copernicus Startup Labs UMK


+48 882 141 620
miroslaw.m@umk.pl
Karina Pokorska

Karina Pokorska

Doradczyni ds. księgowych i przedsiębiorczości


+ 48 669 902 414
karinap@umk.pl
Justyna Sobecka

dr inż. Justyna Sobecka

Specjalistka


+48 56 611-43-66
justyna.sobecka@umk.pl
dr Katarzyna Krupa-Lipinska

dr Katarzyna Krupa-Lipińska

Rzeczniczka patentowa



+48 451 170 814
rzecznik.patentowy@umk.pl
Viktoriia Kramnychna

Viktoriia Kramnychna

Asystentka koordynatora Copernicus Startup Labs UMK & Mentorka CSL

v.kramnychna@umk.pl
dr Bertrand Dupont

dr Bertrand Dupont

Broker Innowacji


+48 516 638 623
bertrand.dupont@cm.umk.pl

Napisz do nas

    Skip to content