PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
AKADEMICKA

STARTUPOWNIA

Chcesz zdobywać kompetencje przyszłości, lubisz spędzać czas rozwijając umiejętności przedsiębiorcze? Jesteś freelancerem i już działasz na rynku czy planujesz być konkurencyjny na rynku pracy?
W Startupowni poznasz podobnie myślących, nastawionych na własny rozwój i współpracę ludzi- w dynamicznym zespole, podczas cotygodniowych warsztatów zdobędziesz praktyczną wiedzę o umiejętnościach potrzebnych w biznesie.
Zapraszamy w czwartki 13:00- 14:30.
Spotkania odbywają się w Kopernikańskim Ośrodku Integracji UMK

Czym jest Startupownia?

Stworzyliśmy serię 24 warsztatów dzięki którym w sposób ciekawy, skuteczny i dynamiczny poznasz i rozwiniesz swoje umiejętności przedsiębiorcze, poznacz podobnie myślących ludzi i lepiej zrozumiesz na czym polega bycie przedsiębiorczym. Tu nie ma nudnej teorii, jest działanie, a Ty będziesz miał okazję w praktyczny sposób sprawdzić swoje mocne strony, nauczyć się nowego spojrzenia na rzeczy oczywiste i rozwinąć skrzydła.

fddfvdef

Ambasadorzy Przedsiębiorczości

Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi?
Chcesz zaangażować się w życie swojego wydziału?
Jesteś otwarty na nowe przygody i wyzwania?

Jeżeli odpowiedź chociaż na jedno pytanie jest TAK, to szukamy właśnie Ciebie!

Dołącz do grona Ambasadorów Przedsiębiorczości UMK – studentów, którzy będą promować przedsiębiorczość na swoim wydziale.

Co oferujemy?

udział w szkoleniach i warsztatach specjalistycznych

uczestnictwo w najważniejszych wydarzeniach ekonomicznych w regionie

stałą współpracę z innowatorami UMK

udział w spotkaniach integracyjnych

wsparcie pracowników Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii UMK (CPATT)

Co będziesz robić

pomagać w organizowaniu wydarzeń związanych z przedsiębiorczością

identyfikować potrzeby studentów, związanych z przedsiębiorczością

współpracować z brokerami innowacji CPATT

uczestniczyć w hackathonach

Zgłoś się do koordynatorki programu:

YUFE

YUFE

YUFE tworzy dziesięć dynamicznych, młodych, skoncentrowanych na studentach uniwersytetów badawczych (łącznie ponad 190 tys. studentów i ponad 32 tys. pracowników) i czterech partnerów nieakademickich zajmujących się edukacją wyższą, rynkiem pracy i przedsiębiorczością.
Biorąc udział w działaniach związanych z przedsiębiorczością zdobędziesz jedną z 4 Gwiazdek YUFE - YUFE Proffesional Star

Przeczytaj więcej na temat Gwiazdek Yufe:

Inno4YUFE

Inno4YUFE

Projekt, który “napędza” nowe pokolenie studentów-przedsiębiorców i innowatorów. Ma na celu usunięcie barier dla przedsiębiorczości studentów i wzmocnienie roli instytucji szkolnictwa wyższego, jako punktów startowych w kierunku przedsiębiorczych ścieżek kariery.
YUFERING

YUFERING

YUFERING traktuje Badania i Innowacje jako jeden z obszarów strategicznych YUFE Alliance. celem projektu YUFERING jest standaryzowanie strategii oraz praktyk w zakresie badań i innowacji partnerów w celu osiągnięcia, podobnego jak w obszarze edukacji - ujednolicenia.
Więcej na temat projektu:
Kontakt

Honorata Fajga-Żurańska
Specjalistka ds. przedsiębiorczości akademickiej

honoratafajga@umk.pl

Skip to content