Termin: 23 maja 2023 r.

Miejsce: online: https://youtube.com/live/Z1l6xzWor6E?feature=share

Godziny:

11:00 – 12:00 – wykład 

13:00 – 14:00 – warsztat

W tym roku tematem wydarzenia będzie networking. Porozmawiamy o budowaniu efektywnych relacji na uniwersytecie, podczas rozmów kwalifikacyjnych, w pracy i w sytuacjach towarzyskich.

Bycie „dobrym networkerem” jest niezbędne, jeśli zamierzasz budować swój biznes i przyciągać właściwych ludzi. Networking nie polega na sprzedaży. Tutaj chodzi o budowanie relacji i zaufania.

Sukces w realizacji projektów na poziomie krajowym lub międzynarodowym, polega na poznawaniu właściwych ludzi oraz wywieraniu odpowiedniego wrażenia.

Co sprawia, że jesteś zapamiętywany i łączony z osobami, które mogą pomóc w postępie twoich projektów?

Wykład oraz interaktywny, praktyczny  i zabawny warsztat dodadzą ci pewność siebie oraz wiedzy, dzięki której wejdziesz do pokoju wypełnionego osobami nieznajomymi i będziesz potrafił/a  zbudować z nimi silne relacje.

Warsztat poprowadzi Sue…Sue Tonks

Mówczyni, trenerka, przedsiębiorczyni, której charyzma, energia i wyjątkowe poczucie humoru na długo pozostają w pamięci.

Prowadzi warsztaty networkingowe przeplatane niezapomnianymi momentami komediowymi. Szkolenia Jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenia networkingowe – przyniosły jej międzynarodowy rozgłos.

Spotkanie z Sue to wyjątkowa podróż, dzięki której uczestnicy otrzymują zestaw narzędzi oraz technik, które mogą od razu wykorzystać w praktyce.

Więcej informacji na temat Sue…Sue Tonks na jej stronie internetowej: https://www.suetonks.com/about-sue-tonks

Ważne!

Udział w wykładzie jest otwarty, natomiast na warsztat obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: j.cywinska@umk.pl