Weź udział w programie stażowym Inno4YUFE, który da Ci niezwykłą możliwość rozwoju kompetencji potrzebnych na rynku pracy.

YUFE Internships to program, który pozwala odbyć staż zawodowy w firmach mających swoją siedzibę, w krajach partnerskich YUFE.  Fakt, że program realizowany jest w startupach, sprawia, że jego uczestnicy mają szansę zdobycia zupełnie innego doświadczenia niż typowa praca w korporacji. 

Startup to specyficzny ekosystem, w którym każda osoba ma realny wpływ na działanie organizacji i tworzenie produktu. Jest oparty na współpracy oraz równouprawnieniu. Charakteryzuje się wyjątkową kulturą organizacji – tutaj najwyższą wartością jest to co do niej wnosisz, czyli: użyteczność, wiedza i umiejętności.

Praca w starupie uczy logicznego i analitycznego myślenia, eksperymentowania i rozumienia biznesu. 

Dynamika rozwoju startupów stwarza sytuację, która zmusza do bardzo szybkiego uczenia się, znajdowania rozwiązań oraz podejmowania odpowiedzialności. Są to jedne z kluczowych, pożądanych kompetencji na współczesnym rynku pracy.

Co zrobić żeby wziąć udział w Programie?

  1. Musisz być uczestnikiem programu Erasmus +

Tutaj znajdziesz informacje dotyczące  programu:

https://www.umk.pl/wspolpraca/erasmus_plus/studenci-praktyki/rekrutacja

  1. Zgłoś chęć odbycia stażu w startupie, wypełniając poniższą ankietę:

https://ankiety.umk.pl/v3/index.php/252626?newtest=Y&lang=pl

Informacje o startupach, które wezmą udział w programie zostaną opublikowane po 16 stycznia 2023 r. 

W celu wyboru startupu do odbycia stażu, będziemy kontaktować się osobiście z osobami, które wypełnią ankiety.

  1. W ramach programu możesz również otrzymać dodatkowe wsparcie finansowe. Szczegóły na stronie:  https://idub.umk.pl/konkursy-i-wyniki/konkursy-dla-studentow/mobilnosci-dla-studentow/

Nie zwlekaj – termin zgłoszeń upływa 20 stycznia.

Szczegółowych informacji udziela koordynatorka Inno4YUFE, Honorata Fajga-Żurańska, honoratafajga@umk.pl (https://yufe.eu/inno4yufe/meet-honorata-nicolas-copernicus-university/)